O NAS

ONA
Dominika - z zamiłowania autorka urodowo-modowego bloga Dyed Blonde. Zakochana w hiszpańskich klimatach oraz widokach z palmami i morzem w tle. Dużo marzy, a plany realizuje krok po kroku. Największym jej marzeniem, o którym wie tylko jej mąż (teraz i Wy) jest przeprowadzka na Majorkę. Wierzy, że kiedyś wspólnie to zrealizują. W minionym roku głównym jej celem był nowy blog, który prowadziłaby wspólnie z mężem. Stąd pomysł na bloga Związek na patelni. Od gotowania zawsze stroniła, a kiedy ktoś prosił ją o pomoc w kuchni, uciekała do pokoju i udawała zajętą. Zmieniło się to po ślubie, gdy okazało się, że oboje z mężem lubią dobrą kuchnię. 

ON
Michał - lubi dobrą książkę, film, serial. Dobrą grą PC też nie pogardzi. Zakochany w swojej Żonie. Przygodę w kuchni zaczął od gotowania wody w czajniku. Później przyszła pora na bardziej skomplikowane potrawy, takie jak parówki z serem na patelni czy podgrzewanie kiszki z cebulą. Pierwsze ofiary to spalona ścierka i kilka zwęglonych garnków. Mistrz jajecznicy. Od lat w roli "głównego grillowego". 

OBOJE
Znają się od grudnia 2013 roku. W kwietniu 2015 roku, po godzinie 15:00, byli już małżeństwem. Uwielbiają spędzać wspólnie czas i poznawać nowe miejsca na ziemi. Gotowanie to ich hobby, które zbliża.


Obsługiwane przez usługę Blogger.